Jak na to?

Pokud máte zájem o textil s brandingem, máme tu pro vás pár rad na úvod, které zjednoduší celý proces a budeme tak maximálně efektivní.

Výběr textilu

Snažíme se pro vás vybírat ten nejkvalitnější textil určený k brandingu, a proto filtrujeme to nejlepší, co je na trhu. Nejprve si vyberte z našeho katalogu, kde najdete kompletní kolekci našeho hlavního dodavatele Stanley/Stella (trika, mikiny, bavlněné tašky a gymbagy, tepláky, větrové bundy) a dalších dodavatelů.

Pokud máte zájem o kšiltovky, vyberte si z nabídky Flexfit Yupoong, kulichy doporučujeme také od této značky nebo od značky Beechfield. Batohy a ledvinky pak můžete vybírat od BagBase. Máme samozřejmě i další dodavatele, ale s výše uvedenými pracujeme nejčastěji, jelikož máme ověřenou prvotřídní kvalitu jejich produktů a víme, že se dají nejlépe brandovat.

Ideální variantou je pak návštěva našeho showroomu, kde si produkty těchto značek můžete osobně prohlédnout nebo vyzkoušet a všechno probereme osobně. Pokud není ve vašich možnostech se k nám do showroomu dostavit, samozřejmě můžeme vše řešit po telefonu nebo e-mailu, a pokud si nejste jistí výběrem, rádi vám objednáme vzorky za námi uvedené ceny. Vzorky se následně mohou použít ve finální objednávce.

Pro snažší orientaci přikládáme typy na konkrétné produkty, které jsou u našich klientů nejoblíbenější:

Příprava grafiky

Z našich zkušeností jsou v zásadě tři hlavní varianty přípravy grafického zpracování produktů:

Máte vše připravené s jasnou představou o typu brandingu.


Stačí nám tedy vše poslat a my jen připravíme finální vizualizace vybraného produktu / produktů ke schválení společně s kalkulací.

Máte k dispozici logo či základní grafiku, ale potřebujete poradit s umístěním na textil a zpracováním.


V tu chvíli nabízíme možnost zpracování naším grafikem, kdy pro vás připravíme naskicování kolekce dle vašich představ na základě vámi dodané grafiky (logo atd.). Čím konkrétněji nás nasměrujete, tím budeme efektivnější. Za toto základní naskicování si účtujeme 3000-5000 Kč bez DPH (dle rozsahu), při následné objednávce v celkové ceně přes 30 000 Kč bez DPH tuto částku neúčtujeme/odečítáme.

Máte rámcovou představu, ale nemáte žádnou grafiku a potřebujete návrhy kompletně vytvořit.

I tady jsme připraveni s naším grafikem pomoci, nacenění je v tomto případě individuální.

Kalkulace

Pro prvotní kalkulaci potřebujeme následující:

Výběr textilu, tzn. typy, barvy a počty.

Finální grafické návrhy v křivkových datech.

Výběr typu brandingu, tzn. potisk, výšivka, nášivka atd.

Údaje, na které se bude zakázka fakturovat.

Základními formami brandingu jsou potisk, výšivka a nášivka. Pro potisk, výšivku i nášivku máme stanovené minimum 30 kusů na jeden grafický motiv (barevnost / rozměr).

Výše uvedené počty ale můžete použít na více druhů textilu - například potisk na trička, mikiny, plátěné tašky apod. Cena potisku, výšivky i nášivky se skládá vždy ze dvou částí. První část je cena přípravy (síto, program, vyvzorování) a druhá samotný výrobní úkon (potisk, vyšití výšivky, výroba a našití nášivky). První část vždy rozpočítáváme mezi jednotlivé kusy v zakázce k daném formě brandingu, proto se cena za jeden kus vždy úměrně snižuje s rostoucím počtem kusů v objednávce. Například 30 triček s jedním potiskem bude vždy stát v ceně za jeden kus více než při 50 kusech, stejně tak kšiltovky s výšivkou či nášivkou Doporučujeme proto jít spíše směrem méně designů na více kusů, než rozdělovat více designů po menších počtech.  

Z vašich podkladů připravíme cenovou nabídku a ve chvíli vašeho schválení vystavujeme zálohovou fakturu ve výši 50-100% celkové ceny zakázky v závislosti na celkové ceně. Úhradu zálohy bereme jako potvrzení zakázky z vaší strany a bez ní se celý proces nespouští. Bereme to jako ujištění obou stran, že dodrží své závazky - tedy, že klient zakázku uhradí a že my ji v dohodnutém termínu v pořádku odevzdáme.

Výroba

Po uhrazení zálohy zařazujeme vaší zakázku do výroby a objednáváme textil. Doba dodání závisí na složitosti zakázky, standardně jsme schopní garantovat dodání textilu s potiskem do 2-3 týdnů, v případě výšivky nebo nášivky 3-4 týdny.

Předání zakázky

Předání hotové zakázky je možné buď na adrese našeho showroomu v Praze 6 nebo standardně posíláme naším smluvním dopravcem PPL, kde účtujeme cenu 120 Kč bez DPH / 1 balík. Je ale samozřejmě možné dohodnout další varianty jako kurýr po Praze apod.

Po převzetí zakázky fakturujeme zbylých 50% ceny (tedy celková cena s odečtem zálohy) se splatností 14 dnů.

Fakturační adresa
a sídlo firmy

SM Production s.r.o.
Arbesova 492
272 01 Kladno
IČ: 27203719
DIČ: CZ27203719

Jednatel,
obchod, výroba

Marek Sochor
+420 777 557 324
marek@merch4u.cz

Obchod,
marketing

Martin Večerka
+420 777 671 036
martin@merch4u.cz

Design,
grafika

MgA. Jan Buchtela
+420 737 855 559
jan@merch4u.cz

Adresa showroomu
a korespondenční adresa

Merch4U
Mlýnská 60/2
160 00 Praha 6 - Bubeneč
tel. 1: +420 777 557 324
tel. 2: +420 777 671 036
mail.: info@merch4u.cz

*Schůzky v showroomu plánujeme individuálně, prosím kontaktujte nás pro domluvení termínu. Děkujeme!